dodaj do ulubionych    ustaw jako stronę startową
   Menu
   O nas
   Oferta
   Ubezpieczenia
   Kredyty
   Tanie telefonowanie
   Promocje
   Kontakt
   Dobór ubezpieczenia
  

   Nasi Partnerzy

  Oferta
         
    Ubezpieczenie OC osób fizycznych w życiu prywatnym

Przedmiotem ubezpieczenia jest odpowiedzialność cywilna ubezpieczonego lub osoby na rzecz której zawarto umowę ubezpieczenia za szkody wyrządzone osobą trzecim w związku z wykonywaniem czynności życia codziennego np. zalanie sąsiadów, pogryzienie przez psa, wybicie szyby przez dziecko.
 
 
Ubezpieczenie firmy

Wiadomo że prowadząc firmę poświęcamy najwięcej czasu, energii i zaangażowania żeby czuć się ubezpieczenie warto zadbać o to już teraz aby w skutek nieprzewidzianego zdarzenia niedoprowadził do bankructwa naszego dorobku życiowego. Zapewni ci to ubezpieczenie Od: Ognia i innych zdarzeń losowych, Kradzieży z włamaniem i rabunku, Ubezpieczenie OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, Ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów od stłuczenia, Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, Ubezpieczenie rzeczy w przewozie krajowym i zagranicznym.

Międzynarodowe ubezpieczenie leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków
Ubezpieczenie kierowane jest do wszystkich osób wyjeżdżających za granice turystycznie, uprawiania sportów oraz do nauki i pracy.
Przedmiotem ubezpieczenia jest:
Pokrycie lub zwrot niezbędnych z medycznego punktu widzenia kosztów leczenia ubezpieczonego zaistniałych w wyniku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku tym również transport medyczny i transport do kraju, Trwale następstwa nieszczęśliwych wypadków.
 
       
Siedziba: Wrocław, ul. Drzewieckiego 14a, tel. 071 788 90 15
projekt i wykonanie Pozycjoner.pl - pozycjonowanie stron